Psali na Živě.cz

Psali v Zive.cz 12. 9. 2001

Uvádím zkrácený text převzatý z Živě.cz 12. 9. 2001:

 

Pomocníci zadara

Michal Malich - 12.9. 2001

Dnes si opět představíme několik zajímavých prográmků, které mohou usnadnit život a práci. Tentokrát budeme převádět fyzikální jednotky,…


Autorem tohoto programu je Jiří Bureš a vychází ve freewarové verzi 1.30. Základní informace a možnost stáhnutí je na webových stránkách autora. O co se vlastně jedná? Jde o program, který slibuje převod mezi cca 500 fyzikálními jednotkami, což některým uživatelům jistě dokáže do určité míry usnadnit práci. Najdeme zde jednotky používané nejen nyní a u nás, ale i starší a jednotky používané v jiných částech světa. Dále umí program převádět čísla do různých soustav (binární, oktální, hexadecimální,…) a převádí čísla na římské symboly, které také dokáží potrápit. Program je do značné míry editovatelný ve vestavěném editoru, měnit se dá mnoho položek. Dále se dá definovat přesnost čísel (jednoduchá, vědecká,…) Pokud vás tento program zaujal, stačí se podívat na tyto stránky a stáhnout si soubor o velikosti cca 2,74 MB. Testován je pro Windows 95,98,ME.

Malý dovětek autora aplikace

Recenze

Na Živě.cz byl vydán článek o conVERTER 1.30. Chtěl bych touto cestou poděkovat za recenzi mého programu (po uvedení recenze se návštěvnost těchto stránek výrazně zvýšila).

Kontakt

Jiří Bureš

bures@centrum.cz

Úvod | Novinky | Mapa webu | FAQ | Weblog | Autor Jiří Bureš
© 2002 Jiří Bureš