conVERTER

Popis | Ke stažení | FAQ | Převody | On-line | Fyzici | Tabulky 

Download 1.30

> Zpět 

Navigace

Download

Na této stránce si můžete stáhnout poslední verze aplikace conVERTER. Starší verze jsou k dispozici zde. Všechny verze jsou freeware.

Je zde také uveden návod, jak postupovat při stahování a jak při instalaci.

Upozornění

Datový soubor aplikace verze 1.3 není kompatibilní s datovým souborem předchozích verzí!

Aplikaci verze 1.3 instalujte do jiného adresáře než je instalace předešlých verzí.

Dotazy a problémy

Odpovědi na mnoho Vašich dotazů můžete najít přímo na této stránce - stačí jen pečlivě číst. Můžete se také podívat do sekce FAQ (často kladené otázky). Pokud chcete můžete mi také napsat.

 

Ostatní

writepad.zip (8.6.2000)

(25,3 kB)

Jako určitý bonus přikládám aplikaci WritePad. writepad.zip je archiv obsahující spustitelný soubor aplikace WritePad 1.02 Beta 1. WritePad je náhrada za klasický Poznámkový blok. Oproti Poznámkovému bloku je WritePad doplněn o standardní klávesové zkratky a některé další funkce (seznam naposledy otevřených souborů atd.).

Ke spuštění je třeba mít nainstalován conVERTER nebo jinou aplikaci, která doplní do systému potřebné knihovny.

MSI

Instalační soubory MSI (Windows Installer) jsou podporovány v systémech Windows 2000 popř. Windows 9x s instalovanými MS Office 2000.

Pokud nemáte výše uvedenou konfiguraci, musíte si nainstalovat podporu Redistributable v1.2 for Windows. Instalační soubory jsou k dispozici pro starší systémy MS:

Soubory

Na této stránce je k dispozici aktuální verze aplikace conVERTER.

Pokud chceteinstalovat současně verze 1.25 i 1.3 a novější, je třeba provést instalaci do různých adresářů. Datový soubor obou aplikací nemá stejnou strukturu.

conVERTER 1.3

Instalační balík obsahující instalační soubory aplikace conVERTER 1.3. Funkčně odpovídá verzi 1.30 Beta 4. Návod.

Soubor aplikace conVERTER v aktuální publikované verzi (1.31 Beta 1). Nové funkce a opravy chyb jsou uvedeny zde… Dále obsahuje opravený datový soubor (1.3.2001) - oprava chyby u veličiny průtok.

Archiv obsahuje také další potřebné soubory (datový soubor, soubor nápovědy atd.). Pro spuštění aplikace je třeba mít nainstalován conVERTER ve starší verzi (od beta verze 1.25) nebo MS Office 2000 (není zcela ověřeno). Pro spouštění programu doporučuji vytvořit samostatný adresář a do něj rozbalit obsah archivu. Návod.

Soubor převodních dat aplikace conVERTER 1.30 v nejnověji publikované verzi (jednotky, koeficienty a popis). Zahrnuje opravu chyby u veličiny průtok.

Pro jeho využití je třeba mít nainstalován conVERTER 1.30 a vyšší.

Dříve než začnete (27.11.2000) (171 kB)

Popis aplikace conVERTER 1.3 ve formátu Adobe Acrobat. Informace o instalaci, popis obrazovky a základních funkcí aplikace.

Jak stáhnout aplikaci?

  1. Na této stránce klepnout na odkaz v sekci Soubory
  2. Na případné dotazy odpovězte tak, aby byl soubor uložen na disk vašeho PC.
  3. Soubor s koncovkou .zip je archiv ve formátu PkZIP. K jeho rozbalení potřebujete mít vhodný SW (7-Zip, Total Commander apod.). Soubor s koncovkou .exe je samorozbalovací soubor. K jeho rozbalení není nutný žádný další SW.
  4. Po dokončení stahování rozbalte archiv (nebo ho nechte rozbalit) do zvoleného adresáře a spusťte instalaci (více zde).

Instalace kompletní instalace (verze 1.3) Kompletní instalace

Podrobný popis instalace naleznete zde…

Instalace "Samostatný program" Částečná instalace

Předpokladem úspěšné instalace je dříve dobře nainstalovaný a funkční conVERTER od verze 1.25 Beta nebo jiná aplikace využívající knihovny potřebné pro běh aplikace (pokud je stažený program nefunkční, musíte nejprve stáhnout a nainstalovat kompletní instalaci). Dále potřebujete software pracující s archívy ZIP.

Datový soubor by měl být součástí distribuce. Pokud tomu tak není stáhněte si nejnovější datový soubor. Věnujte pozornost verzi aplikace, pro kterou datový soubor stahujete.

  1. Rozbalit stažený archiv.
  2. V adresáři s instalací programu conVERTER zazálohovat soubor convert.exe. V případě instalace verze 1.30 doporučuji vytvořit nový adresář pro tuto verzi a do něj rozbalit všechny soubory z archívu.
  3. Nahradit soubor convert.exe novějším souborem convert.exe (toto provést i pro ostatní soubory pokud se nachází v archivu ZIP).

Novinky | Popis | Download | FAQ | Převody | OnLine | Fyzici | Anketa | Autor

Datum poslední úpravy 27.09.2021