conVERTER

Popis | Ke stažení | FAQ | Převody | On-line | Fyzici | Tabulky 

Download starších verzí

> Zpět 

Navigace

Download

Na této stránce si můžete stáhnout  aplikaci conVERTER verze 1.25. Všechny verze jsou freeware.

Je zde také uveden návod, jak postupovat při stahování a jak při instalaci.

Věnujte prosím pozornost následujícímu upozornění.

Upozornění

Datový soubor aplikace verze 1.25 není kompatibilní s datovým souborem nových verzí!

Aplikaci verze 1.25 instalujte do jiného adresáře než je instalace novějších verzí.

Dotazy a problémy

Odpovědi na mnoho Vašich dotazů můžete najít přímo na této stránce - stačí jen pečlivě číst. Můžete se také podívat do sekce FAQ (často kladené otázky). Pokud chcete můžete mi také napsat.

MSI

Instalační soubory MSI (Windows Installer) jsou podporovány v systémech Windows2000 popř. Windows9x s instalovanými MS Office 2000.

Pokud nemáte výše uvedenou konfiguraci, musíte si nainstalovat podporu Redistributable v1.2 for Windows. Instalační soubory jsou k dispozici pro starší systémy MS:

Jak stáhnout aplikaci?

  1. Na této stránce klepnout na odkaz v sekci Soubory (verze 1.25).
  2. Na případné dotazy odpovězte tak, aby byl soubor uložen na disk vašeho PC.
  3. Soubor s koncovkou .zip je archiv ve formátu PkZIP. K jeho rozbalení potřebujete mít vhodný SW (7-Zip, Total Commander apod.). Soubor s koncovkou .exe je samorozbalovací soubor. K jeho rozbalení není nutný žádný další SW.
  4. Po dokončení stahování rozbalte archiv (nebo ho nechte rozbalit) do zvoleného adresáře a spusťte instalaci (více zde).

Soubory

K dispozici jsou 2 verze aplikace conVERTER (1.25 a 1.3). Pokud chcete instalovat obě verze je třeba provést instalaci do různých adresářů. Datový soubor obou aplikací nemá stejnou strukturu.

conVERTER 1.25

Pokud chcete instalovat současně verze 1.25 spolu s novějšími verzemi, je třeba provést instalaci do různých adresářů. Datový soubor obou aplikací totiž nemá stejnou strukturu.

Soubor aplikace conVERTER v nejnověji publikované verzi (1.25 Beta 7). Oprava chyby při přepočtu teploty ze stupňů Rankina. Pro jeho spuštění je třeba mít nainstalován conVERTER ve starší verzi (od beta 1.25) nebo MS Office 2000 (není zcela ověřeno). Návod.

Archiv obsahující instalační soubory aplikace conVERTER 1.25ß5. Soubory jsou  komprimovány pomocí metody ZIP. Návod.

Soubor převodních dat aplikace conVERTER 1.25 v nejnověji publikované verzi (jednotky, koeficienty a popis). Pro jeho využití je třeba mít nainstalován conVERTER 1.25.

> Download verze 1.30

> Download aktuálních verzí

Instalace kompletní instalace (verze 1.25) Kompletní instalace

Předpoklad: všechny potřebné soubory ze staženého archivu jsou po dekomprimaci uloženy ve Vámi zvoleném adresáři (např. C:\conVERTER\Install).

  1. Spustit instalační soubor Setup.exe.
  2. Postupovat podle instrukcí instalačního programu. Je třeba vybrat/potvrdit umístění aplikace.
  3. Aplikace conVERTER se spouští souborem Convert.exe. Je vhodné vytvořit pro spouštění aplikace zástupce (automatická volba je součástí instalace).

Instalace "Samostatný program" Částečná instalace

Předpokladem úspěšné instalace je dříve dobře nainstalovaný a funkční conVERTER od 1.25 Beta nebo jiná aplikace využívající knihovny potřebné pro běh aplikace (pokud je stažený program nefunkční, musíte nejprve stáhnout a nainstalovat kompletní instalaci). Dále potřebujete software pracující s archívy ZIP.

Datový soubor by měl být součástí distribuce. Pokud tomu tak není stáhněte si nejnovější datový soubor. Věnujte pozornost verzi aplikace, pro kterou datový soubor stahujete.

  1. Rozbalit stažený archiv.
  2. V adresáři s instalací programu conVERTER zazálohovat soubor convert.exe.
  3. Nahradit soubor convert.exe novějším souborem convert.exe (toto provést i pro ostatní soubory pokud se nachází v archivu ZIP).

Novinky | Popis | Download | FAQ | Převody | OnLine | Fyzici | Anketa | Autor

Datum poslední úpravy 27.09.2021